تبلیغات
 HayaMusic - دانلود آهنگ های اجرا شده در آکادمی موسیقی گوگوش 2013 | هایا موزیک

دانلود در آخر مطلب


آکادمی موسیقی گوگوش (به انگلیسی: Googoosh Music Academy)‏ یک برنامهٔ تلویزیونی برای یافتن استعدادهای تا کنون ناشناخته موسیقی پاپ ایرانی با اجرای گوگوش و استادانی مانند هومن خلعتبری و بابک سعیدی است. برنده این مسابقه از سوی مردم و با استفاده از پیام کوتاه و تماس تلفنی برگزیده می‌شود.


شرکت در مسابقه

داوطلبان شرکت در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش پس از نام‌نویسی اینترنتی در سایت این شبکه تلویزیونی، بایستی ویدئوهای تولید شده از سوی خودشان را برای تلویزیون من و تو بفرستند. همه ویدئوها توسط هیأت داوری دیده و در پایان هشت داوطلب به لندن فراخوانده می‌شوند. به گفتهٔ دست‌اندرکاران برنامه، داوطلبان زیر نظر گوگوش و همکارانش که آهنگ‌ساز، ترانه‌سرا یا تنظیم‌کننده هستند، فنون خوانندگی را یاد می‌گیرند. همه این قسمت‌ها پیش‌تولید می‌شوند و سپس داوطلبان برای یک ماه به  کشورهای خود باز می‌گردند.

برای شرکت در این برنامه محدودیتی وجود ندارد. به گفتهٔ رها اعتمادی، در کنار داوطلبانی که از کشورهای اروپایی یا آمریکا برای شرکت در این برنامه نام‌نویسی کرده‌اند، تاکنون چندین درخواست نیز از ایران فرستاده شده است. وقفهٔ یک ماهه در برنامه و بازگشت هشت داوطلب به کشورهایشان، که شاید ایران نیز جزو آنها باشد، تا مدت‌ها مشغلهٔ ذهنی سازندگان بوده است.

در این مسابقه هیأت داوری نظر روشنی در باره داوطلبان نمی‌دهد و تنها مردم خواهند بود که در طی چندین هفته‌ای که بیننده این برنامه‌های پیش‌تولید شده بوده‌اند با داوطلبان و نقاط قوت و ضعف آنها به خوبی آشنا می‌شوند. داوطلبان پس از نزدیک به یک ماه بار دیگر به لندن خواهند آمد و این بار پس از هر برنامه خط‌های تلفن به روی بینندگان باز خواهد شد تا سرانجام آنها با رأی‌های تلفنی خود، برنده را مشخص می‌کنند.


فصل اول

فصل اول این برنامه با انتخاب هر هشت شرکت کننده از بین چندین نفر در شهر لندن در کشور انگلستان آغاز شد، هشت نفر به نام‌های: سروش، کسری، فروغ، سارا، ارغوان، امیر، ارسلان و هاله که در پایان چندین مرحله سروش تهرانی برنده اولین دوره این مسابقه شد.


فصل دوم

فصل دوم این مجموعه نیز همانند فصل اول در شهر لندن اجرا شد از مهمترین تفاوت‌های این دوره با دوره گذشته می‌توان به افزودن تعداد شرکت کننده‌ها از هشت به ده اشاره نمود همچنین امسال این مسابقه در قسمت‌های اول تستی از تمامی شرکت کننده‌ها همانند برنامه امریکن آیدل به صعود کننده‌ها کارت طلایی داد و از بین آنها ده نفر انتخاب شدند.پس از چندین مرحله مسابقه چهار نفر مهران آتش، آوا، ماهان معین و امیر افجار به فینال صعود کردند و پس از دو اجرا در مرحله نهایی مهران آتش برنده مسابقه  شد.


فصل سوم

فصل سوم با شکوه بیشتر از دوره‌های قبلی و با کمی تاخیر از ابتدای سال ۲۰۱۳ میلادی در حال پخش می‌باشد. سری سوم این برنامه در Grand Connaught Rooms شهر لندن ساخته می‌شود. در این دوره چهارده هنرجو (۶ دختر و ۸ پسر) در مراحل ابتدایی به رقابت پرداختند که چهار نفر قبل از اجرای زنده روی صحنه به نظر داوران از دور رقابت‌ها کنار رفتند و ده نفر به مرحله اصلی مسابقه و اجرای زنده رسیدند.

پس از اجرای زنده دو نفر از هنرجویان به نام‌های روشنا و احسان با رای مردم حذف شدند و ۸ نفر باقی مانده و به راه خود را ادامه دادند. پس از مرحله دوم اجرای زنده دو نفر دیگر از هنرجویان به نام‌های هلن و آدرین با رای مردم حذف شدند و ۶ نفر باقی مانده و به راه خود ادامه دادند. پس از مرحله سوم اجرای زنده دلسا با رای مردم حذف شد و ۵ نفر باقی مانده به راه خود ادامه دادند. پس از مرحله چهارم اجرای زنده امیربهمن با رای مردم حذف شد و ۴ نفر باقی مانده و به راه خود ادامه دادند. پس از مرحله پنجم اجرای زنده امیرحسین با رای مردم حذف شد و مجید و ارمیا و ندا به راه خود ادامه دادند.

در نهایت ارمیا برنده مسابقه شد و مجید و ندا به ترتیب دوم و سوم شدند.


ویژه: آکادمی موسیقی گوگوش ۲۰۱۳ (فصل سوم: ۱۳۹۲)

تمامی قسمت آکادمی موسیقی گوگوش ۲۰۱۳ را هم اکنون بدون محدودیت و با لینک مستقیم دانلود کنید؛ ببینید و لذت ببرید.
برچسب ها: دانلود آهنگ های اجرا شده در آکادمی موسیقی گوگوش 2013 | هایا موزیک،  

تاریخ : یکشنبه 25 تیر 1396 | 11:21 ق.ظ | نویسنده : Haya Fathi | نظرات


  • paper | وب تک بـــاکس | رپورتاژ آگهی ارزان
  • خرید رپورتاژ آگهی ارزان قیمت | سی ریشتر